Pompy Ręczne

POMPA PAMpompy ręczne typu pam

Pompa Hydrauliczna ręczna serii „PAM”  jest pompka, która nadaje się do zasilania siłowników hydraulicznych jednostronnego działania. Cykl pompowania podwójnego działania, czyli generuje ciśnienie w obu ruchach dźwigni. Model ten nie jest przeznaczony do przymocowania do zbiornika; w związku z tym, musi być zapewnione zewnętrzny zbiornik z rurą ssącą do podłączenia pompy . Produkt nadaje się do wielu zastosowań, w szczególności do systemów rezerwowych zasilania.

 

pompa ręczna pam rysunek

 


POMPA PAM-Tpompa ręczna typu pam-t

Pompa Hydrauliczna ręczna serii – PAM-T , która nadaje się do zasilania siłowników hydraulicznych jednostronnego działania. Cykl pompowania podwójnego działania, czyli generuje ciśnienie w obu ruchach dźwigni. Model ten jest przeznaczony do mocowania do zbiornika. Produkt nadaje się do wielu zastosowań, w szczególności do systemów awaryjnych.

 

pompa ręczna typu pam-t

 


POMPA PAM-TDpompa ręczna typu pam-td

Pompa Hydrauliczna ręczna serii PAM-TD  które nadaje się do zasilania  siłowniki dwustronnego działania. Cykl pompowania podwójnego działania, czyli generuje ciśnienie w obu ruchach dźwigni. Model ten jest przeznaczony do mocowania do zbiornika. Produkt nadaje się do wielu zastosowań, w szczególności do systemów awaryjnych.

 

pompy ręczne pam-td

 


ZBIORNIK PMzbiornik do pomp ręcznych typu pm

Zbiornik serii PM dla ręcznych pomp hydraulicznych może wykorzystywać do pomp serii  PAM-PAM-T lub serii TD. Wykonany ze stali, jest silnym i ekonomiczne rozwiązanie zawierającej niezbędną rezerwę oleju, do zasilania pompy ręcznej. Malowane na czarno.

 

zbiornik do pompy ręcznej

 


pojemnik do pomp ręcznych typu PMZBIORNIK PM

Zbiornik serii PM dla ręcznej pompy hydraulicznej można wykorzystać do pomp serii PAM-PAM-T lub serii TD. Wykonane z  aluminium i tworzywa ABS. Zbiorniki te są stosowane w przypadkach gdy ważne jest zmniejszenie masy zespołu.

 

zbiornik typu PM do pompy ręcznej

 

 


 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.