Komponenty do Siłowników

komponenty do siłownikówOprócz kompletnych siłowników oraz siłowników na zamówienie oferujemy również liczne części i elementy do produkcji cylindrów lub do ewentualnej rozbudowy zakupionych siłowników np. do w spawania końcówki tłoczyska lub cylindra . W naszej – związanej z branżą hydrauliki siłowej – ofercie można znaleźć szeroki wybór elementów i części służących do produkcji i napraw cylindrów występujących w hydraulice siłowej. Elementy hydrauliki siłowej, które proponujemy to: toki, dławnice, ucha.


akcesoria do siłowników dławicaDŁAWICE

Dławice są głównym komponentem w produkcji siłowników hydraulicznych zarówno jedno jak i dwustronnego działania, przedstawiamy poniżej wybrane pozycje najczęściej stosowane, posiadamy również inne pozycje w ofercie dostępne w naszym katalogu.


akcesoria do siłowników - tłokiTŁOKI

Kolejnym elementem niezbędnym w produkcji siłowników hydraulicznych są tłoki, istnieje również  seria siłowników hydraulicznych jednostronnego działania w których funkcje dławic zastępuje tłoczysko a uszczelnienie jest zabudowywane bezpośrednio na cylindrze, ten sposób budowy siłowników jest najczęściej spotykany w podestach załadunkowych. W pozostałych rozwiązaniach muszą zostać wykorzystane tłoki, kilka z typów przedstawiamy
w poniżej, pozostałe są  dostępne w katalogu.


akcesoria - końcówka cylindraKOŃCÓWKI CYLINDRÓW

Zakończenie cylindrów hydraulicznych możemy wykonać w różny sposób poprzez zamknięcie za pomocą tzw. Dna cylindra lub końcówki z uchem cylindra zarówno z łożyskiem wahliwym jak i bez.


akcesoria do siłowników - uchoUCHO

Popularnie zwany komponent siłownika „ UCHO” jest elementem umożliwiającym połączenie siłownika z konstrukcją urządzenia, do którego siłownik ma zostać zamocowany. Ucho siłownika możemy zamocować za pomocą spawania, jak i  wkręcania zarówno na cylindrze (przyspawane do dna cylindra), jak i na tłoczysku siłownika. Możemy ten komponent podzielić zarówno na zastosowanie jak i typ zabudowy.


Akcesoria

Ostatni grup produktów są akcesoria do siłowników, takie jak gwinty do spawania umożliwiające podłączenia złącza hydraulicznego, śruby zabezpieczające, oraz filtry

 


Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.