Sterowania Elektryczne

W każdym układzie  hydraulicznym do prawidłowego działania jest niezbędne sterowanie elektryczne, za wyjątkiem prostych agregatów elektrycznych z rozdzielaczami mechanicznymi (ręcznymi), jednak i w tym przypadku do uruchomienia silnika elektrycznego jest niezbędny „co najmniej” włącznik elektryczny oraz prosta obudowa do tego wyłącznika, a dodatkowo przepisy wymagają od konstruktorów takich układów  zastosowania np. wyłącznika stopu.

Wszystkie te elementy znajdziecie Państwo w naszej ofercie, począwszy od prostych wyłączników elektrycznych, przez kasty sterujące, do skomplikowanych sterowań radiowych posiadających wszystkie certyfikaty CE i EMS, niezbędne do użytkowania na terenie Unii Europejskiej.

 

sterowania elektryczne opis
sterowania elektryczne sklep

Sterowania Radiowe

 


Kasety Sterujące

Kolejnym typem sterowań są sterowania ręczne „ przewodowe „ możemy je konfigurować w dowolny sposób w zależności od potrzeb.

Oferujemy obudowy do kaset sterujących, które można rozbudowywać o dowolny rodzaj włączników jak i kontrolki

obudowy do kaset sterujących

Gotowe kasety sterujące służące np. jako wyłącznik bezpieczeństwa tzw. STOP lub sterowania np. bram

gotowe kasety sterujące

Oraz kasety sterujące najczęściej stosowane w urządzeniach hydraulicznych takich jak podesty załadunkowe

kaseta sterująca gotowa

Występują również wersje z przewodem spiralnym

kaseta sterująca z kablem spiralnym

Sterowania np. do suwnic

kasety sterujące do suwnic

Przyciski i włączniki

Przy budowie sterowań elektrycznych możemy wykorzystać gotowe kasty sterujące, lecz w niektórych przypadkach jest to nie możliwe, np. wtedy gdy w skrzynce sterującej należy zabudować dodatkowe przekaźniki lub urządzenia zabezpieczające takie jak bezpieczniki, wtedy należy wykorzystać dużo większe kasty sterujące lub np. sterowania zabudowuje się na pulpitach sterujących. W tym przypadku proponujemy wykorzystać z naszej oferty różnego typu wyłączniki i kontrolki, proponujemy bardzo wiele rozwiązań, w zależności od funkcji, typu  lub wymiaru.

przyciski i włączniki do sterowań elektrycznych

 


 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.